O nas

Gabinet stomatologiczny DENTONICA powstał z pasji do stomatologii. Trzon DENTONICI stanowi doświadczony, zgrany zespół, który promieniuje optymizmem i wita uśmiechem.

Każdego Pacjenta radośnie przywita Pani Monika, która miłym głosem zaprosi na wizytę czy też wspomoże dobrym słowem.

Fachowych porad higienizacyjnych udzieli Pani Justyna, która równocześnie zatroszczy się o komfort naszych pacjentów podczas leczenia.

Ulubienicą naszych najmłodszych Pacjentów jest doktor Magdalena. Fantastycznie poradzi sobie z każdym urwisem ? tym najmłodszym jak i nieco starszym.

Nad prostymi zębami naszych Pacjentów czuwa doktor Grzegorz. Błyskawicznie rozpozna wadę zgryzu i równie szybko ją wyleczy.

Czarodziejami w naszym gabinecie są doktor Maciej i doktor Piotr. Swe magiczne zdolności wykorzystują przy tworzeniu pięknych uśmiechów, uzupełniając brakujące uzębienie przy pomocy implantów.

Mimo profesjonalizmu i pełnej powagi z jaką doktor Dominik podchodzi do swojej pracy, jak nikt potrafi rozładować stres związany z leczeniem stomatologicznym. Dzień bez uśmiechu jest dla niego dniem straconym, dlatego każdego Pacjenta zaprasza na leczenie z dobrym żartem na wstępie.

 

Wszystkie zabiegi w jednym miejscu

Usługi

Gabinet Dentonica oferuje szeroki wachlarz usług stomatologicznych wykonywanych na najwyższym europejskim poziomie. W procesie leczenia wykorzystywane są najnowsze, sprawdzone materiały oraz precyzyjne urządzenia, które podnoszą standard leczenia i są gwarancją najwyższej jakości zabiegów. Nasi lekarze stomatolodzy dysponują pełnym zakresem diagnostycznym, wykorzystując aparat do wykonywania zdjęć panoramicznych, zdjęć zatok, projekcji stawów skroniowo-żuchwowych, zdjęć bocznych głowy oraz zdjęć projekcji P-A jak również zdjęć wielopłaszczyznowych 3DTS wykorzystywanych podczas implantacji. Głównym założeniem Gabinetu Dentonica jest wykonanie najwyższej jakości usługi stomatologicznej przy zachowaniu jej przystępnej ceny, której efektem jest zdrowy uśmiech i zadowolenie naszych Pacjentów.

Sprawdź naszą kompleksową ofertę

Usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie zabiegi w jednym miejscu. Dbamy o Twój komfort.
Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych zabiegów. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Sprawdź
Images
 • Images

  Implantologia

  Pracujemy z największą precyzją, przywracamy piękny uśmiech

  Images
  Images
  Images

  Protetyka

  Poznaj wszystkie rodzaje proponowanych uzupełnień protetycznych

  Images

  Ortodoncja

  Pomożemy dobrać właściwą metodę leczenia zgryzu

  Images
 • Images
  Images

  Stomatologia dziecięca

  Najmłodszych otaczamy szczególną troską. Minimalizujemy stres wizyty.

  Images

  Stomatologia zachowawcza

  Bezbolesne znieczulenia, komfort wizyty.

  Images
  Images
  Images

  Diagnostyka RTG

  Właściwa diagnostyka pozwala nam postawić właściwą diagnozę. Wykonujemy zdjęcia panoramiczne na miejscu.

  Images
  Images

  Wybielanie zębów

  Skuteczne wybielanie zębów

  Images
  Images

  Endodoncja (leczenie kanałowe)

  Skutecznie ratujemy zęby przed usunięciem