Protetyka w 12h

Protetyka w 12h

Protetyka cyfrowa to precyzja, szybkość i wygoda. Zaledwie 12 godzin trwa proces odbudowy uzębienia. Nasi Pacjenci są zachwyceni tym rozwiązaniem.
Dlaczego? Do niedawna proces wykonania odbudowy zębów trwał długo. Rozpoczynał się nie komfortowym pobraniem wycisków. Następnie miało miejsce tworzenie modeli, na które technik przygotowywał ostateczną pracę protetyczną. Wszystkie te elementy zabierały kilka dni lub tygodni.
Aktualnie dzięki technologii cyfrowej CAD/CAM proces odbudowy protetycznej zębów jest możliwy już w 12 godzin. Pobieranie tradycyjnego wycisku zastąpione zostało skanowaniem kamerą wewnątrzustną 3D. Maszyna frezująca na podstawie modelu cyfrowego i indywidualnego projektu natychmiast wykonuje odbudowę ceramiczną, na miejscu w gabinecie Dentonica.
Dokładność skanera gwarantuje precyzję nieosiągalną dla ręki i oka ludzkiego. Tu nie ma miejsca na błędy i konieczność wykonywania późniejszych poprawek, które wcześniej dodatkowo wydłużały cały proces odbudowy uzębienia.
Szeroki wachlarz materiałów ceramicznych, z których wykonywane są odbudowy, dodatkowo podnoszą jakość i zadowolenie Pacjenta z efektu końcowego naszych prac.
Protetyka w 12h umożliwia wykonanie w naszym gabinecie wysoko estetycznych oraz trwałych prac takich jak pojedyncze korony, mosty, korony na implantach, inlay’e, onlay’e, overlay’e oraz wszystkie inne prace tymczasowej odbudowy uzębienia.