Opinie

Gabinet Dentonica® to nowoczesna placówka zajmująca się interdyscyplinarnym leczeniem dentystycznym. Przyjmujemy Pacjentów w każdym wieku, kompleksowo eliminując nie tylko doraźne objawy problemu, ale też jego źródło. Zakres naszych działań obejmuje różne dziedziny stomatologii: implantologię, protetykę, endodoncję, ortodoncję, a nawet periodontologię. Warto dodać, że dysponujemy własnym laboratorium protetycznym, dzięki czemu wiele uzupełnień odbudowujących zęby wykonujemy na miejscu, przy minimalnej ilości czasu niezbędnego do realizacji. Zespół Dentonica® tworzą doświadczeni eksperci, którzy wyróżniają się nieprzeciętnymi umiejętnościami oraz zaangażowaniem, pozwalającymi na osiąganie wyjątkowych efektów funkcjonalnych i estetycznych.

Opinie naszych Pacjentów
Opinie
DOSKONAŁA
26 opinii na
Opinie
Bożena Studenna
2022-03-12
poleca
Zawsze przemiła Pani na recepcji 😊
Czytaj więcej
Opinie
Celina Florek
2022-01-10
poleca
Dentonica to najlepszy gabinet stomalogiczny, Pani doktor Magda oraz Pan doktor Dominik „wyczarowali” uśmiech, którego nigdy nie miałam, moje zeby były moim największym kompleksem a w tym momencie są piękne, mam piękny uśmiech o którym marzyłam, profesjonalizm, zaangażowanie i super podejscie do pacjenta, cały zespół jest świetny, bardzo polecam, zdecydowanie 5*, napewno wrócę ponieważ warto. Dziekuje.
Czytaj więcej
Opinie
Rafał Gorlicki
2021-06-23
poleca
Polecam
Czytaj więcej
Opinie
Kasia Stel
2020-01-30
poleca
Syn od 5 toku życia leczy ząbki u przesympatycznej i bardzo profesjonalnej Pani doktor. Sprawiła że dziecko nie boi się wizyt u dentysty i ma zdrowe wszystkie zęby. Korzystamy też z usług ortodonty i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan doktor Dominik to świetny fachowiec. Mogłam się o tym przekonać na ostatniej wizycie, której potwornie się bałam. Dodatkowo wykazał się dużą cierpliwością i empatią co jest ogromnie ważne. Lekarz stomatolog powinien być świetnym fachowcem i jednocześnie być przyjaznym dla pacjenta. Dentonika to szeroki zakres usług,dzieki czemu można mieć wszystko w jednym miejscu. Całą rodziną polecamy szczerze!
Czytaj więcej
Opinie
Marta Bartlewicz-górna
2019-08-05
poleca
Polecam w 100%. Super podejście do klienta. Szybko i sprawnie.
Czytaj więcej
Opinie
Monika Jaskuła
2019-03-12
poleca
Stanowczo polecam!!! Bardzo miła atmosfera. Pan doktor jest konkretny daje wiele możliwości i szczerze mówi o tym co sądzi o danej sytuacji. Nie trzeba wiele mówić czego się oczekuję ponieważ Pan doktor zdaje sobie sprawę z jakim pacjetem ma w czynienia, także potrafi z pacjetem troche pożartować aby rozluźnić stres u pacjenta. Strach przed stomatologia przelamany nigdy nie szłam do dentysty z takim spokojem. Jestem mega zadowolona gdyż dostałam profesjonalną pomoc. Co do cen nie uważam, że są one wysokie. Widziałam gorsze gabinety za podwójna cene. Jestem jak najbardziej za i polecam każdemu z osobna. Czekam na dalsze leczenie 😉
Czytaj więcej
Opinie
Aneta Pruszyńska
2018-06-16
poleca
Nowoczesny gabinet, przyjazna atmosfera i bardzo profesjonalny stomatolog. Zabieg wykonany szybko i bezboleśnie. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy szukają stomatologa w okolicach Wrocławia. Cieszę, że trafiłam właśnie tu! Pozdrawiam, Aneta.
Czytaj więcej
Opinie
Paulina Markiewicz
2017-09-30
poleca
Zdecydowanie polecam! Indywidualne podejście do klienta, miła atmosfera, profesjonalność. Gabinet nowoczesny, rzetelny, dokładny i solidny a efekty? - niesamowite. Dr Dominik jest osobą cierpliwą, wyrozumiałą oraz doskonale znającą swój fach 🙂 Bardzo wysoka jakość świadczonych usług to dodatkowy plus. Jestem na TAK 🙂 !!!
Czytaj więcej
Opinie
Mon Ika
2017-04-14
poleca
Profeska na najwyższym poziomie! Polecam gorąco�
Czytaj więcej
Opinie
DOSKONAŁA
21 opinii na
Opinie
Natalia Piotrowicz
2021-11-04
Bezból i profeska🧡
Czytaj więcej
Opinie
Ane M.
2021-10-13
Miejsce przyjazne Pacjentom. Bardzo sympatyczny Personel. Wizyty konkretne i bez naciągania. My wracamy 👍
Czytaj więcej
Opinie
Izka walizka
2020-10-16
Usuwanie zatrzymanych ósemek przebiegło sprawnie i bezboleśnie doktor przesympatyczny miły człowiek wyjaśnił jak wygląda zabieg jakie mogą być komplikacje a następnie elegancko wykonał zabieg. Cały personel na 5 do tego nowoczesny sprzęt, miła atmosfera sprawia, że pacjent czuje się bardzo komfortowo. Szeroki wachlarz usług też na bardzo duży plus. Placówka godna polecenia.
Czytaj więcej
Opinie
Monika Hnatkiewicz
2020-05-02
Cały Personel Dentonica to przesympatyczni ludzie. Najnowszy sprzęt i proponowane metody leczenia świadczą o ciągłym byciu na bieżąco w medycznych nowinkach - inwestowanie w wiedzę i umiejętności to podstawa.Urządzony nowocześnie i ze smakiem gabinet świadczy o bardzo dobrym guście Właściciela 🙂 Zawsze chętnie wracamy z Rodziną do Dentonica - polecam!
Czytaj więcej
Opinie
Katarzyna Stelmarczyk
2020-01-30
Syn od 5 roku życia leczył ząbki w Dentonice u przesympatycznej P. Doktor. Sprawiła że dziecko nie boi się wizyt u dentysty i ma zdrowe zęby. Dodatkowo plusem jest szeroki zakres usług tej kliniki. Korzystamy też z Ortodonty i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan doktor również jest godny polecenia. Zdecydowanie jest znakomitym fachowcem. Mogłam przekonać się o tym na ostatniej wizycie, której potwornie się bałam. To jest bardzo ważne jeżeli dentysta jest fachowcem a dodatkowo jest mega miły i empatyczny. To jest podstawa! Generalnie każdy w tej klinice jest pomocny i przemiły. Polecamy każdemu!
Czytaj więcej
Opinie
Domi Roz
2019-12-02
Fachowa opieka. Specjaliści na wysokim poziomie
Czytaj więcej
Opinie
Adam Spiak
2019-10-16
👍 Świetni fachowcy w swoim zawodzie polecam wszystkim 😁😁😁😁.
Czytaj więcej